| Виробник | PROLUM |
|---|---|
| Тип товару | Блок живлення |
| Тип джерела живлення | Імпульсний |
| Вихідна напруга | 12V |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Тип корпуса | Ультратонкі блоки живлення, Вологозахищенi (алюміній) |
| Серія | "UTF" |
| Потужність | 48W |
| Вхідна напруга | 180V-264V |
| Сила струму, А | 4.0А |
| Коефіцієнт потужності | 90% |
| Ступінь захисту | IP67 (Герметичний) |
| Робоча температура | -25 до 40°С |
| Підстроювання вихідної напруги | Відсутня |
| Захист | Захист від короткого замикання, Захист від перегріву, Захист від перенапруги |
| Розміри ДхШхВ | 264.5×21.5×20.3 |





