ART панель розбірна з розмірами 600х600 мм та потужністю 48 Вт – гарний вибір для освітлення приміщень із великою площею. Особливість цих світлодіодних панелей є рівномірний розподіл світлового потоку по всій поверхні об'єкта. Випромінюють світло в потрібному напрямку без застосування рефлекторів та відбивачів. Мають низьке тепловиділення. Включаються відразу, без пауз на розігрів – миттєве повне світло. Таке технічне рішення значно комфортніше за класичні прилади освітлення, оскільки не викликає надмірного навантаження в очах.
LED-панелі ART ідеально підходять для офісів, магазинів, готелів, лікарень та інших комерційних та резиденційних приміщень, де потрібне якісне та енергоефективне освітлення. Завдяки своєму тонкому дизайну та якісному освітленню вони добре підходять для встановлення в стелях.
Лед-панелі з яскравістю 6000 люменів мають кілька переваг:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Форма | Квадратна |
| Розміри | |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 6000 лм |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Клас якості | Standart |
| Колір світіння | Білий холодний |
| Потужність | 48W Вт |
| Робоча напруга | 220 |
| Температура світіння | 6500 K |
| Тип монтажа | Накладний; Врізний; Вбудований; Підвісний |