
793 ₴
Компанія LED Group - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції під торговою маркою GTV Poland.
Вся продукція має європейські сертифікати якості та виготовлена з дотриманням вимог Європейського союзу.
Так само вся продукція GTV Poland має сертифікати УкрСЕПРО.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 2600mAh |
| Заявлений термін служби | 40000 г |
| Колір | Чорний |
| Колір світла | Білий |
| Кут розсіювання | 120° град. |
| Потужність | 10W Вт |
| Радіус охоплення | 6м |
| Розмір | 165х147х128мм |
| Світловий потік | 850Lm лм |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Температура світла | 6400K |