| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Світловий потік | 960 лм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 211 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ресурс роботи | 30000г |
| Розміри | 170mm x 29mm |
| Коефіцієнт потужності | 0.5 |
| Кількість у коробі | 40 шт. |
| Максимальна сила струму | 145mA |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Енергоефективність | 80 |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) + 2700К (тепле світло) |
| Робоча температура | -20°C ~ + 40°С |
| Клас енергоспоживання | А + |
| Особливості | З підсвіткою |
| Матеріали | ABS+PS |
| Тип монтажа | Вбудований |
| Якість світла | Ra > 80 |
| Категорія | Світильники Downlight |