1 307 ₴
Відправка з 13 травня 2026Компанія LED Group - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції під торговою маркою GTV Poland.
Вся продукція має європейські сертифікати якості та виготовлена з дотриманням вимог Європейського союзу.
Так само вся продукція GTV Poland має сертифікати УкрСЕПРО.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GTV |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Заявлений термін служби | 40000 рік |
| Колір світла | Нейтральний |
| Напруга живлена | 220V |
| Розмір | 595х595х35мм |
| Ступінь захисту | IP44 |
| Температура світла | 4000K |
| Температурний режим роботи | від +5 до +40 C |