| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність | 36 Вт |
| Світловий потік | 3600 лм |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Врізний |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 600 см |
| Ширина | 600 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індекс передачі кольору, Ra | 80 |
| Вид монтажа | Врізні |
| Габаритний розмір, мм | 600x600x20 |
| Еквівалентна потужність | 325 |
| Клас захисту | IP20 |
| Колір арматури | Білий |
| Кут світіння, ° | 120 |
| Матеріал арматури | Метал |
| Матеріал плафона | Полікарбонат |
| Можливість діммірованія | Не димуються |
| Пульт управління в комплекті | Немає |
| Робоча напруга | 170-265 |
| Світлова видатність | 98 лм/Вт |
| Температура світла | 6500 |
| Тип розсіювача | Прозорий (Clear) |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Тип керування | - |
| Форма плафона | Квадрат |
| Форма світильника | Квадратні |