| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятора: | 2Ah |
| Вага | 320г |
| Категорія | Сонячні світильники |
| Клас захисту, IP: | 54 |
| Колірна температура світла: | 5000K (денне світло) |
| Кількість у коробі: | 20 шт. |
| Матеріали | ABS |
| Потужність сонячної панелі: | панель 2W 5.5V |
| Ресурс роботи: | 25000г |
| Розміри: | 160mm x 130mm x 28mm |
| Тип акумулятора | LiFePO4 |
| Штрих-код: | 4820246484312 |
| Якість світла: | Ra > 80 |