Светодиодный LED светильник GTV, 20W, 4000К, круглый, накладной, IP44, ENZO, LD-ENZ20W-40 польского производителя GTV Poland.
| Тип светильника | Накладной |
| Форма | Круг |
| Номинальная мощность | 20 Вт |
| Световой поток | 1500 Лм |
| Размеры | Ø365х50мм |
| Цвет свечения | 4000К |
| Материал корпуса | Акрил |
| Пыле/влаго защита | IP44 |
| Световая эффективность | 75 Лм/Вт |
| Номинальный срок службы | 40 000 часов |
| Напряжение питания | AC175-265V |
| Время включения | 0,01 сек. |
| Угол рассеивания света | 360° |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GTV |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Степень защиты | IP54 |
| Размер | 175х70мм |
| Температура світла | 4000K |
| Радіус охоплення | 8м |
| Материал | АБС, ПК |
| Колір світла | Нейтральний |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | ІІ |
| Індекс передачі кольору | ≥80 |
| Клас захисту IK | IK09 |
| Частота [Hz] | 50-60 |
| Напруга [В] | 220-240 |
| Коефіцієнт потужності PF | >0.5 |
| Мінімальна відстань від освітлюваної поверхні [м] | 2-2,5 |