Светодиодный LED светильник GTV, 8W, 640lm, IP54, IK08, 4000K, OVALIO, LD-DELOW8W0-NB-E польского производителя GTV Poland.
| Мощность | 8 Вт |
| Световой поток | 640 Лм |
| Размеры (ШхВхГ) | 170х116х70 |
| Цвет свечения | Нейтральный Белый 4000К |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пыле/влаго защита | IP54 |
| Ударопрочность | IK08 |
| Световая эффективность | 80 Лм/Вт |
| Номинальный срок службы | 40 000 часов |
| PF | >0,5 |
| Напряжение питания | 220-240 В |
| Ra | ≥80 |
| Угол рассеивания света | 120° |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTV |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Степень защиты | IP54 |
| Размер | 175х70мм |
| Температура світла | 4000K |
| Радіус охоплення | 8м |
| Материал | АБС, ПК |
| Колір світла | Нейтральний |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | ІІ |
| Індекс передачі кольору | ≥80 |
| Клас захисту IK | IK09 |
| Частота [Hz] | 50-60 |
| Напруга [В] | 220-240 |
| Коефіцієнт потужності PF | >0.5 |
| Мінімальна відстань від освітлюваної поверхні [м] | 2-2,5 |