Відповідне освітлення є не лише елементом інтер’єру будь-якої квартири, офісу чи комерційного приміщення. Світло завжди допомагає створити атмосферу затишку, підкреслити деталі та статус. Якщо ви бажаєте максимально правильно використати освітлення в кімнаті, скомбінуйте декілька видів ламп та світильників. Оберіть наприклад: люстри, точкове освітлення, LED лампи, світлодіодні стрічки, настільні лампи та елементи декору.
Світлодіодна лампа GIGA-6 – LED лампа невеликого розміру з циліндричною колбою і матовим розсіювачем. Вона володіє високою енергоефективністю та світловіддачею. Потужність лампи – 6 Вт., що відповідає лампі розжарювання в 48 Вт. В GIGA стандартний цоколь E14. Так звані «міньйони» є – аналогом цоколя Е27, тільки з меншим діаметром контактного елементу, який складає 14 мм. Найчастіше його можна зустріти в кухні, коридорі або ванній кімнаті.
Купити світлодіодні лампи з цоколем E14 рекомендуємо для різних типів світильників, настільних ламп, підвісних світильників, кухонних плит, швейних машинок, електроніки, автомобільної техніки та іншої техніки зі світловим елементом.
Ця LED лампа з рівним комфортним для очей світлом, без пульсацій, що в свою чергу не призводить до втоми і не погіршує емоційний стан. Вбудовані світлодіоди генерують яскраве, холодне світіння з колірною температурою 6400К.
Особливості:
⦁ До складу не входить ртуть та інші шкідливі речовини.
⦁ Економне споживання електрики
⦁ Пожежобезпечна, завдяки низькому нагріванню діоду
⦁ Висока енергоефективність
⦁ Довговічна – 20.000 год
⦁ Міцність – велика стійкість до ударів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Horoz Electric |
| Страна производитель | Китай |
| Цоколь | E14 |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 520 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 48 W |
| Колірність | 6400K |
| Кут розсіюв. | 360° |
| Напряжение | 220-240V/50-60Hz |
| Мощность | 6W Вт |
| Ресурс роботи | 20 |
| Розміри(ДхШхВ) | 60мм x 22мм |
| Тип світлодіода | SMD LED |