| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Цвет | Черный |
| Световой поток | 1500 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал корпуса | Авіаційний анодований алюміній |
| Режим работы | Турбо, максимум, середній, низький, нічний, стробоскоп |
| Тип аккумулятора | Li-ion 21700 4000mAh змінний |
| Вес | 87г |
| Кількість у коробі | 20шт |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| IP | 67 |
| Габаритні розміри | 140mm х 30mm |
| Час заряду | 3-3.5г |
| Комплектация | Акумулятор, кліпса, шнур на руку, зарядний кабель, запасні ущільнювачі, запасна накладка на кнопку, ущільнювач під АКБ 18650, документація |
| Індикатор заряду | 4 |
| Дальність | 230м |
| Поверхня рефлектора | Лінза |
| Матеріал лінзи | Загартоване скло |
| Спосіб заряду | USB-C |
| Тип світлодіода | Luminus SST40, 20W |
| Захист від падіння | 1 |
| Стабілізація розряду | Повна |