| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Цвет | Черный |
| Световой поток | 1000 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал корпуса | Авіаційний анодований алюміній |
| Режим работы | Турбо, максимум, середній, низький, нічний, червоний максимум, червоний низький, червоне мерехтіння |
| Тип аккумулятора | Li-ion 18650 2200mAh змінний |
| Вес | 78г |
| Кількість у коробі | 20шт |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| IP | 66 |
| Габаритні розміри | 118mm х 25mm |
| Час заряду | 2-2.5г |
| Комплектация | Акумулятор, кліпса, шнур на руку, кріплення на голову, зарядний кабель, запасні ущільнювачі, документація |
| Індикатор заряду | 4 |
| Дальність | 140м |
| Поверхня рефлектора | TIR лінза |
| Матеріал лінзи | Загартоване скло |
| Спосіб заряду | USB-C |
| Тип світлодіода | Luminus SST20 10W, 2x RED SMD |
| Захист від падіння | 1 |
| Стабілізація розряду | Повна |