| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Цвет | Черный |
| Световой поток | 1500 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал корпуса | Авіаційний анодований алюміній |
| Режим работы | Турбо, максимум, середній, низький, нічний, стробоскоп |
| Тип аккумулятора | Li-ion 18650 2200mAh та 18350 або 16340 змінний |
| Вес | 90г |
| Кількість у коробі | 20шт |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| IP | 66 |
| Габаритні розміри | 121mm х 30mm / 91mm х 30mm |
| Час заряду | 3.5г / 2г |
| Комплектация | Акумулятор x2, шнур на руку, зарядний кабель, запасні ущільнювачі, перехідник для АКБ 16340, документація |
| Індикатор заряду | 4 |
| Дальність | 220м |
| Поверхня рефлектора | Лінза |
| Матеріал лінзи | Загартоване скло |
| Спосіб заряду | USB-C |
| Тип світлодіода | Luminus SST40, 10W |
| Захист від падіння | 1 |
| Стабілізація розряду | Повна |