| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Цвет | Черный |
| Световой поток | 1000 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал корпуса | Авіаційний анодований алюміній |
| Режим работы | Максимум, нічний, стробоскоп, червоний максимум, червоний низький |
| Тип аккумулятора | Li-ion 18650 2200mAh змінний |
| Вес | 112г |
| Кількість у коробі | 20шт |
| Колірна температура світла | 5000K (денне світло) |
| IP | 66 |
| Габаритні розміри | 145mm х 30mm |
| Час заряду | 2.5-3г |
| Комплектация | Акумулятор, кліпса, кріплення на планку пікатінні, шнур на руку, зарядний кабель, запасна накладка на кнопку, запасні ущільнювачі, документація |
| Індикатор заряду | 4 |
| Дальність | 200м |
| Поверхня рефлектора | Лінза |
| Матеріал лінзи | Загартоване скло |
| Спосіб заряду | USB-C |
| Тип світлодіода | Luminus SST40 10W, CREE XPE RED |
| Захист від падіння | 2 |
| Стабілізація розряду | Неповна |