824 ₴
Отправка с 14 мая 2026Компанія LED Group - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції під торговою маркою GTV Poland.
Вся продукція має європейські сертифікати якості та виготовлена з дотриманням вимог Європейського союзу.
Так само вся продукція GTV Poland має сертифікати УкрСЕПРО.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTV |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору | ≥80 |
| Заявлений термін служби | 40000 год |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | ІІ |
| Коефіцієнт потужності PF | >0.5 |
| Колір світла | Теплий |
| Угол рассеивания | 120° град. |
| Материал | алюміній/чавун |
| Напруга [В] | 220-240 |
| Мощность | 24W Вт |
| Размер | 303х32мм |
| Световой поток | 2000Lm лм |
| Степень защиты | IP20 |
| Температура світла | 3000K |
| Частота [Hz] | 50-60 |