| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 10000mah |
| Индикация | Світлодіоди |
| Вес | 170г |
| Выходное напряжение | 4.5V, 5V, 9V, 12V В |
| Вихідні інтерфейси | USB Type A, USB Type С |
| Вхідні інтерфейси | Lightning, Micro-USB , USB Type С |
| Гарантія | 1 місяців |
| Дополнительно | USB 1 Output: (QC3.0)4.5V-5A/5V-4.5A/9V-2.0A/12V-1.5A; Type-C 1 Output:(PD+QC3.0) 5V-3.0A/9V-2.0A/12V-1.66A; Wireless Output: 5W/7.5W/10W/15W; Total Input (Max):PD18W/QC18W; 2.5W wireless charging for AirPod; |
| Захист | Захист від короткого замикання, Захист від перегріву, Захист від перезаряду та розряду, Захист від перенапруги |
| Комплектация | Power Bank - 1; Кабель USB-A–Type-C-1шт; Гарантійний талон-1шт; Посібник користувача - 1шт; |
| Корпус | пластик |
| Країна виробника товару | Китай |
| Количество выходов | 3 |
| Максимальная выходная мощность | 22,5W |
| Одночасно заряджаємі пристрої | 3 |
| Особенности | Бездротова зарядка, MagSafe, Швидка зарядка |
| Назначение | Смартфон , Планшет , Електронна книга , Навушники , Смарт-годинник , Екшн камера , Фотоапарат, Apple iPhone |
| Размер | 110.0х68.6х16мм |
| Тип источника питания | Зовнішній акумулятор |
| Тип зарядки | Дротова, Бездротова |
| Тип товара | Повербанк |
| Функції зарядки | Quick Charge 3.0 |