Зовнішній акумулятор Power Bank VEGER PD 10000MAH (W1171)
Зовнішній акумулятор Power Bank VEGER PD 10000MAH (W1171)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 10000mah |
| Индикация | Світлодіоди |
| Вес | 178г |
| Выходное напряжение | 5V, 9V, 12V В |
| Вихідні інтерфейси | Lightning, USB Type A, USB Type С |
| Вхідні інтерфейси | Lightning, USB Type A, USB Type С |
| Гарантія | 1 місяців |
| Захист | Захист від короткого замикання, Захист від перегріву, Захист від перезаряду та розряду, Захист від перенапруги |
| Комплектация | Power Bank - 1; Кабель USB-A–Type-C-1шт; Гарантійний талон-1шт; Посібник користувача - 1шт; |
| Країна виробника товару | Китай |
| Количество выходов | 3 |
| Максимальная выходная мощность | 20W |
| Одночасно заряджаємі пристрої | 3 |
| Особенности | Бездротова зарядка, Швидка зарядка |
| Назначение | Смартфон , Планшет , Електронна книга , Навушники , Смарт-годинник , Екшн камера , Фотоапарат, Apple iPhone |
| Размер | 112.8х69х18.9мм |
| Тип источника питания | Зовнішній акумулятор |
| Тип зарядки | Дротова, Бездротова |
| Тип товара | Повербанк |
| Функції зарядки | Quick Charge 3.0 |