Блок питания ™ 12V "UTF"
Блок питания ™ 12V "UTF"
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходное напряжение | 12V В |
| Выходной ток | 3A |
| Гарантія | 2 місяців |
| Дополнительно | Захист від короткого замикання, Захист від перевантаження |
| Коэффициент мощности | 90% |
| Корпус | Вологозахищенi (алюміній), Ультратонкі блоки живлення |
| Країна виробника товару | Китай |
| Мощность | 36W Вт |
| Підстроювання вихідної напруги | Відсутня |
| Рабочая температура | -25 |
| Розміри ДхШхВ | 177.4×21.2×20.3 |
| Серия | "UTF" |
| Сила тока (А) | 3.0А |
| Степень защиты | IP67 (Герметичний) |
| Тип источника питания | Імпульсний |
| Тип охлаждения | Пасивне |
| Тип товара | Блок живлення |