|
| Производитель | No brand |
| Цвет | Черный |
| Материал корпуса | Пластик |
| Тип аккумулятора | Li-Pol |
|
| Емкость батареи | 56000mah |
| Индикация | Дисплей |
| Вес | 1040г |
| Выходное напряжение | 5V, 9V, 12V, 15V, 20V В |
| Вихідні інтерфейси | Lightning, Micro-USB , USB Type A, USB Type С |
| Вхідні інтерфейси | Lightning, Micro-USB , USB Type A, USB Type С |
| Гарантія | 1 місяців |
| Дополнительно | USB 1 Output: (QC3.0) 5V-3.0A/9V-2.0A/12V-1.5A; USB 2 Output: (QC3.0) 5V-3.0A/9V-2.0A/12V-1.5A; USB 3 Output: (QC3.0) 5V-3.0A/9V-2.0A/12V-1.5A; Type-C 1 Output: 5V/3.0A 9V/3.0A 12V/2.5A (30W-PD); Type-C 2 Output: 5V/3.0A 9V/3.0A 12V/3.0A 15V/3.0A 20V/5A |
| Захист | Захист від короткого замикання, Захист від перегріву, Захист від перезаряду та розряду, Захист від перенапруги |
| Комплектация | Power Bank - 1; Кабель USB-A–Type-C-1шт; Гарантійний талон-1шт; Посібник користувача - 1шт; |
| Країна виробника товару | Китай |
| Количество выходов | 6 |
| Максимальная выходная мощность | 130W |
| Одночасно заряджаємі пристрої | 5 |
| Особенности | Ліхтарик, Швидка зарядка |
| Назначение | Ноутбук , Смартфон , Планшет , Електронна книга , Навушники , Смарт-годинник , Екшн камера , Фотоапарат, Apple iPhone |
| Размер | 159х73х54.65мм |
| Тип источника питания | Зовнішній акумулятор |
| Тип зарядки | Дротова |
| Тип товара | Повербанк |
| Функції зарядки | Quick Charge 3.0 |