Светодиодная LED лента гибкая 12V IP20 2835\120 S-TYPE Series "SG"
Продаж бобінами по 5 метрів
Ціна за 1 метр
Светодиодная LED лента ™ 12V; 2835\120; IP20; S-TYPE Series "SG", Белый (5500-6000К)




89,04 ₴/пог.м
Показать оптовые ценыСветодиодная LED лента гибкая 12V IP20 2835\120 S-TYPE Series "SG"
Продаж бобінами по 5 метрів
Ціна за 1 метр
Светодиодная LED лента ™ 12V; 2835\120; IP20; S-TYPE Series "SG", Белый (5500-6000К)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Световой поток | 750 лм |
| Количество светодиодов | 120 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Білий (5500-6000К) |
| Упаковка | 5м |
| Потребляемая мощность | 9 Вт |
| Сила тока | 0.75 |
| Серия | "SG" |
| Степень защиты | IP20 (не вологозахищена) |
| Тип світлодіода | SMD 2835 |
| Робоча напруга | 12V |
| Кратність різання | 2.5 см |
| Гарантія | 24 місяців |
| Країна виробника товару | Китай |
| Минимальный заказ | 5 метр |
| Виробник світлодіодів | SAMSUNG |
| Тип товара | Світлодіодна стрічка |
| Ширина ленты | 6 мм |
| Строк служби LED | 50 годин |
| Колір підкладки (плати) | Біла |