711 ₴
Отправка с 14 мая 2026Компанія LED Group - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції під торговою маркою GTV Poland.
Вся продукція має європейські сертифікати якості та виготовлена з дотриманням вимог Європейського союзу.
Так само вся продукція GTV Poland має сертифікати УкрСЕПРО.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTV |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Врізний отвір, мм | 202-205 |
| Заявлений термін служби | 40000 год |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | ІІ |
| Цвет | Чёрный |
| Колір світла | Теплий |
| Угол рассеивания | 120° град. |
| Материал | алюміній/чавун |
| Напруга [В] | 220-240 |
| Мощность | 19W Вт |
| Размер | 224х224х22мм |
| Световой поток | 1520Lm лм |
| Степень защиты | IP20 |
| Температура світла | 3000K |
| Тип лампы | Світлодіодна (LED) |
| Форма светильника | Квадрат |