


989 ₴
Отправка с 14 мая 2026Компанія LED Group - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції під торговою маркою GTV Poland.
Вся продукція має європейські сертифікати якості та виготовлена з дотриманням вимог Європейського союзу.
Так само вся продукція GTV Poland має сертифікати УкрСЕПРО.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GTV |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Количество источников света | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору | ≥80 |
| Высота | 35мм мм |
| Діаметр, мм | 226 |
| Заявлений термін служби | 40000 год |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | ІІ |
| Коефіцієнт потужності PF | >0.5 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Колір світла | теплий – нейтральний – холодний |
| Материал | Алюміній, ПК |
| Место установки | Стеля |
| Напруга [В] | 180-250 |
| Мощность | 18W Вт |
| Световой поток | 1600Lm лм |
| Степень защиты | IP40 |
| Температура світла | 3000-6400K |
| Тип лампы | Світлодіодна (LED) |
| Частота [Hz] | 50-60 |