311 ₴
Отправка с 14 мая 2026Компанія LED Group - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції під торговою маркою GTV Poland.
Вся продукція має європейські сертифікати якості та виготовлена з дотриманням вимог Європейського союзу.
Так само вся продукція GTV Poland має сертифікати УкрСЕПРО.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GTV |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Заявлений термін служби | 40000 год |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | ІІ |
| Колір світла | Теплий/Нейтральний/Холодний |
| Угол рассеивания | 38 ° град. |
| Напруга [В] | 180-250 |
| Мощность | 7W Вт |
| Размер | d85х40мм |
| Световой поток | 630Lm лм |
| Степень защиты | IP20 |
| Температура світла | 3000-4000-6400K |
| Температурний режим роботи | від +5 до +30 C |
| Тип | для натяжних стель |
| Тип лампы | Світлодіодна (LED) |