
1 121 ₴
Отправка с 15 мая 2026Компанія LED Group - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції під торговою маркою GTV Poland.
Вся продукція має європейські сертифікати якості та виготовлена з дотриманням вимог Європейського союзу.
Так само вся продукція GTV Poland має сертифікати УкрСЕПРО.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTV |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Заявлений термін служби | 40000 год |
| Цвет | Белый |
| Колір світла | Нейтральний |
| Угол рассеивания | 120° град. |
| Материал | Алюминий/пластик |
| Мощность | 15W Вт |
| Размер | 600х64х52мм |
| Световой поток | 1200Lm лм |
| Степень защиты | IP44 |
| Температура світла | 4000K |