

1 532 ₴
Компанія LED Group - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції під торговою маркою GTV Poland.
Вся продукція має європейські сертифікати якості та виготовлена з дотриманням вимог Європейського союзу.
Так само вся продукція GTV Poland має сертифікати УкрСЕПРО.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTV |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору | ≥80 |
| За типом монтажу | Врізний |
| Заявлений термін служби | 60000год |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | ІІ |
| Коефіцієнт потужності PF | >0.9 |
| Колір світла | Теплий/Нейтральний/Холодний |
| Угол рассеивания | 110 ° град. |
| Материал | алюміній/чавун |
| Напруга [В] | 220-240 |
| Мощность | 18W Вт |
| Размер | d145х30мм |
| Световой поток | 1800Lm лм |
| Степень защиты | IP54 |
| Температура світла | 3000-4000-6400K |
| Температурний режим роботи | від +5 - до +35 C |
| Тип лампы | Світлодіодна (LED) |
| Частота [Hz] | 50-60 |