
838 ₴
Компанія LED Group - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції під торговою маркою GTV Poland.
Вся продукція має європейські сертифікати якості та виготовлена з дотриманням вимог Європейського союзу.
Так само вся продукція GTV Poland має сертифікати УкрСЕПРО.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GTV |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Цвет | Белый |
| Количество источников света | 1 |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс передачі кольору | ≥80 |
| Врізний отвір, мм | 65-155 |
| Заявлений термін служби | 40000 год |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | ІІ |
| Коефіцієнт потужності PF | >0.5 |
| Колір світла | Нейтральний |
| Угол рассеивания | 120 ° град. |
| Материал | Пластик |
| Место установки | Стеля |
| Напруга [В] | 220-240 |
| Мощность | 12W Вт |
| Размер | d180х16мм |
| Световой поток | 1000Lm лм |
| Степень защиты | IP40 |
| Температура світла | 4000K |
| Температурний режим роботи | від +5 - до +25 C |
| Тип лампы | Світлодіодна (LED) |
| Частота [Hz] | 50-60 |