



2 275 ₴
Компанія LED Group - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції під торговою маркою GTV Poland.
Вся продукція має європейські сертифікати якості та виготовлена з дотриманням вимог Європейського союзу.
Так само вся продукція GTV Poland має сертифікати УкрСЕПРО.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GTV |
| Цвет корпуса | Серебряный |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 72 мм мм |
| Гарантийный срок | 24 міс |
| Длина | 135 мм |
| Длина кабеля | 1,5м |
| Діапазон робочої напруги | 220-240V |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість гнізд, 220V | 1 |
| Материал | Алюминий/пластик |
| Мощность | 3500W Вт |
| Степень защиты | IP20 |
| Тип | Висувна розетка; Розеткові блоки |
| Тип крепежа | Прихований |
| Ширина | 135 мм мм |