Компанія LED Group - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції під торговою маркою GTV Poland.
Вся продукція має європейські сертифікати якості та виготовлена з дотриманням вимог Європейського союзу.
Так само вся продукція GTV Poland має сертифікати УкрСЕПРО.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTV |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| За типом монтажу | Накладний |
| Заявлений термін служби | 40000 год |
| Колір світла | Нейтральний |
| Угол рассеивания | 120° град. |
| Материал | Акрил, метал, пластик |
| Напруга живленя | 220-240V |
| Мощность | 24W Вт |
| Размер | 295х295х45мм |
| Световой поток | 1680Lm лм |
| Степень защиты | IP44; Вологозахищений |
| Температура світла | 4000K |