| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Horoz Electric |
| Страна производитель | Китай |
| Цоколь | E27 |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Дополнительные характеристики | |
| Количество в упаковке | 1 шт |
| Характеристики излучения | |
| Световой поток | 1150 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Ресурс роботи | 30 |
| Тип світлодіода | SMD LED |
| Аккумулятор | Li-ION 2200 mAh 3.7V |
| Аналог лампи розжарювання | 96 W |
| Розміри(ДхШхВ) | 158мм х 75мм |
| Колірність | 6400K |
| Кут розсіюв. | 200° |