
880 ₴
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Maxus |
| Угол рассеивания | 110 град. |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс кольоропередачі (Ra) | >80 |
| Довжина, мм | 160 мм |
| Діаметр, мм | 160 |
| За типом монтажу | Накладний (на стіну/стелю) |
| Категории | Світильники стельові, Настінні, Стельові |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Коефіцієнт потужності (PF) | 0.50 |
| Цвет корпуса | Белый |
| Напруга, V | 220 V |
| Номинальная мощность, Вт | 24 Вт |
| Регулювання освітленості (використання зі світлорегуляторами) | Нет |
| Світлова віддача, Lm/W | 100 |
| Світловий потік, Lm | 2400 |
| Стиль | Мінімалізм |
| Ступінь захисту від вологи | IP40 |
| Температура світла, К | 4100 К |
| Термін гарантії | 36 |
| Форм-фактор | MSP |