
1 800 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Maxus |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс кольоропередачі (Ra) | >92 |
| Висота, мм | 122 мм |
| Довжина, мм | 136 мм |
| Категории | Трекові світильники |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Коефіцієнт потужності (PF) | 0.90 |
| Комплект поставки | світильник, документація, упаковка |
| Угол рассеивания | 24 град. |
| Напруга, V | 220 V |
| Номинальная мощность, Вт | 20 Вт |
| Регулювання освітленості (використання зі світлорегуляторами) | Нет |
| Світлова віддача, Lm/W | 100 |
| Світловий потік, Lm | 2000 |
| Сила струму, mА | 101 mА |
| Ступінь захисту від вологи | IP20 |
| Температура світла, К | 4000 К |
| Термін гарантії | 60 |
| Форм-фактор | Track |
| Ширина, мм | 72 мм |