6 000 ₴
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Maxus |
| Пользовательские характеристики | |
| Індекс кольоропередачі (Ra) | >80 |
| Висота, мм | 80 мм |
| Довжина, мм | 900 мм |
| За типом монтажу | Підвісний |
| Категории | Лінійні |
| Класс энергопотребления | A+ |
| Коефіцієнт потужності (PF) | 0.90 |
| Угол рассеивания | 120 град. |
| Напруга, V | 220 V |
| Номинальная мощность, Вт | 30 Вт |
| Регулювання освітленості (використання зі світлорегуляторами) | Нет |
| Світлова віддача, Lm/W | 80 |
| Світловий потік, Lm | 2400 |
| Ступінь захисту від вологи | IP20 |
| Температура світла, К | 4000 К |
| Термін гарантії | 36 |
| Форм-фактор | Slim Line |
| Ширина, мм | 18.50 мм |