| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 220г |
| Кількість у коробі | 52шт |
| Материалы | ABS |
| Габаритні розміри | 147mm x 69mm x 16mm |
| Входное напряжение | USB-C: DC 5V/3A, 9V/2A |
| Емкость | 10000mAh |
| Тип разъема | 2xUSB-A, USB-C |