| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 182г |
| Кількість у коробі | 52шт |
| Материалы | ABS |
| Габаритні розміри | 109mm х 69mm х 16mm |
| Входное напряжение | USB-C: DC 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A |
| Емкость | 10000mAh |
| Тип разъема | USB-A, USB-C, Бездротова |