| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 850г |
| Кількість у коробі | 20шт |
| Материалы | ABS |
| Габаритні розміри | 153mm x 71mm x 54mm |
| Входное напряжение | USB-C 1/2: DC 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/3.25A (PD65W) |
| Емкость | 40000mAh |
| Тип разъема | 2xUSB-A, 2xUSB-C |