1 978,20 ₴
Показать оптовые ценыПродається кратно бобінам по 10 метрів.
Ціна за бобіну 10м
LED стрічка DC12V 120W 10M 4000K Ra98 IP20
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Мощность | 120 Вт |
| Световой поток | 1440 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Ресурс роботи | 50000г |
| Розміри | 10m х 8mm х 1.5mm |
| Кількість у коробі | 60 |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Енергоефективність | 120 |
| Колірна температура світла | 4000К (біле світло) |
| Рабочая температура | -20°C ~ + 60°С |
| Класс энергопотребления | А+ |
| Особенности | Високий індекс кольоропередачі |
| Материалы | Мідь |
| Тип монтажа | Накладний |
| Якість світла | Ra 98 |
| Кількість діодів (LED) | 144/м |
| Категория | LED стрічка |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥96% |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 30000 |