Радіо пульт 2,4 GHz RB1 призначений для дистанційного керування контролерами SP630E, SP631E, SP636E за бездротовою технологією на частоті 2,4 ГГц. Пульт дає змогу керувати джерелами світла й LED-підсвіткою зі зміною яскравості колірної гами та насиченості світла, дає змогу об'єднувати джерела світла в групи та керувати джерелами світла як по-зонно (до 4 зон), так і спільно задаючи загальну для всіх зон настроювання. Також пульт задає динамічні режими для контролер SP636e RUN з найпоширенішим сценарієм — це послідовне вмикання всіх ділянок стрічки та послідовне вимикання стрічки, яке створює вигляд смужки світла, що біжить. Можливе керування до 4-х контролерів, які будуть незалежно керуватися за допомогою цього пульта.
SP630E - універсальний Bluetooth контролер SP630e 12 в 1 для всіх типів стрічки (купується окремо);
SP631E - Bluetooth контролер/димер SP631e. Для одноколірної світлодіодної стрічки (купується окремо);
SP636E - smart Bluetooth контролер SP636e RUN. Для одноколірної адресної стрічки хвиля, що біжить (купується окремо);

Модель пульта: RGB
Зони: до 4 зон включно
Радіус приймання: до 30 м
Робоча температура: -20 - +45C
Розмір: 134х49х11мм.
Комплектація
- пульт д/у RB1 - 1шт
- інструкція - 1шт
- паковання - 1шт
Гарантія 12 місяців


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | No brand |
| Длина | 134 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Назначение | Универсальный |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 11 мм |
| Гарантийный срок | 12 міс |
| Диапазон работы | 30 м |
| Количество кнопок | 14 шт. |
| Количество уровней яркости | 100 |
| Материал корпуса | Пластик |
| Регулировка | Яскравості, Швидкості, Пауза, Пам'ять останньої налаштування |
| Тип управления | Дистанционное |
| Ширина | 49 мм |