


240 ₴
Отправка с 14 июня 2026Компанія LED Group - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції під торговою маркою GTV Poland.
Вся продукція має європейські сертифікати якості та виготовлена з дотриманням вимог Європейського союзу.
Так само вся продукція GTV Poland має сертифікати УкрСЕПРО.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GTV |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Клас захисту IK | IK05 |
| Клас захисту від ураження електричним струмом | ІІ |
| Материал | ABS, скло |
| Мінімальна відстань від освітлюваної поверхні [м] | 0,5 |
| Место установки | Стеля; Стеля/Стіни |
| Напруга живленя | 220-240V |
| Мощность | max 40W Вт |
| Размер | 175х106мм |
| Степень защиты | IP44 |
| Цоколь | E27 |
| Частота [Hz] | 50-60 |