Продажа кратна 1 метру. Цена в метр.
Неоновая лента светодиодная белая нейтральная 220 V smd2835 120 LED/м 7 Вт/м IP65
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Страна производитель | Китай |
| Ширина | 8 мм |
| Количество светодиодов | 120 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет свечения | Білий нейтральний |
| Ресурс роботи | 30000 |
| Рабочая температура | -25°С - +40°С |
| Робоча напруга | 220-250 |
| Назначение | Для вулиці; Для сходів; Для парку; Для фасаду; Для реклами |
| Класс качества | Professional |
| Тип диода | SMD 2835 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип питания | Від мережі |
| IP захист | IP65 |
| Температура світіння | 5500 K |
| Вага нетто | 0.38 кг |
| Кратність різу | 100 см |
| Світловий потік на метр | 200 Lm/m |
| Вага брутто | 0.55 кг |
| Кут світіння | 360° |
| Кількість метрів в котушці | 50 м |
| Відстань між контактами | 8 мм |
| Матеріал оболонки | ПВХ |
| Применение | Для вулиць; Для реклами |