

177,66 ₴
Кратность порезки неона- 1 метр. Купить на сайте можно только кратно 5 метрам (5, 10, 15, 20, 25) и т.д.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Высота | 16 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Ширина | 15 мм |
| Количество светодиодов | 144 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет свечения | Білий теплий |
| Ресурс роботи | 30000 |
| Рабочая температура | -25°С - +40°С |
| Робоча напруга | 220-250 |
| Назначение | Для вулиці; Для сходів; Для парку; Для фасаду; Для реклами |
| Класс качества | Professional |
| Тип диода | SMD 2835 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Тип питания | Від мережі |
| IP захист | IP65 |
| Температура світіння | 2500 K |
| Вага нетто | 0.38 кг |
| Яскравість на діод | 2 Lm |
| Кратність різу | 100 см |
| Світловий потік на метр | 300 Lm/m |
| Вага брутто | 0.55 кг |
| Кут світіння | 360° |
| Кількість метрів в котушці | 50 м |
| Відстань між контактами | 8 мм |
| Матеріал оболонки | ПВХ |
| Применение | Для вулиць; Для реклами |