Цена за 1 метр.
Продается кратно бобинам по 5 метров.
Светодиодная лента 12В холодная белая smd3528 120LED/м IP20
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Ширина | 8 мм |
| Количество светодиодов | 120 шт |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет свечения | Білий холодний |
| Рабочая температура | -25°С - +55°С |
| Робоча напруга | 12 |
| Назначение | Для сходів; Для стелі; Для натяжної стелі; Для столу; Для штор; Для кімнати; Для дзеркала |
| Класс качества | Professional |
| Тип диода | SMD 2835 |
| Гарантія | 24 місяців |
| Тип питания | Від мережі (блок живлення) |
| IP захист | IP20 |
| Яскравість на діод | 13 Lm |
| Кратність різу | 2.5 см |
| Кут світіння | 140° |
| Яркость | Надяскрава |
| Кількість метрів в котушці | 5 м |
| Відстань між контактами | 4 мм |