PIR-сенсор (інфрачервоний датчик руху) застосовується як вмикач / вимикач освітленості в приміщенні, для автоматичного спостереження за наявністю рухом в зоні його роботи, включаючи або вимикаючи навантаження у вигляді LED-світильника або LED-стрічки н
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Высота | 10 мм |
| Длина | 40 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Класс качества | Professional |
| Мощность | 60W Вт |
| Робоча напруга | 12 |
| Струм на виході | 5 |
| Тип | Сенсор руху (PIR) |