| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nobrand |
| Страна производитель | Китай |
| Световой поток | 6500 лм |
| Цвет | Белый |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 33 мм |
| Длина | 1200 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Клас енергоефективності | A+ |
| Класс качества | Professional |
| Цвет свечения | Білий холодний |
| Материал корпуса | Алюминий |
| Мощность | 72W Вт |
| Ресурс роботи | 40000 |
| Робоча напруга | 185-265 |
| Способ монтажа | Кронштейн |
| Температура світіння | 6000 K |
| Тип монтажа | Накладний |
| Тип светильника | Стельовий; Настінний |
| Форма | Линейная |