| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Материал корпуса | Пластик |
| Световой поток | 150 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Белый |
| Тип аккумулятора | Li-pol 3.7V 2200mAh вбудований |
| Вес | 155г |
| Кількість у коробі | 24шт |
| Колірна температура світла | 3000/4000/6500K |
| IP | 20 |
| Габаритні розміри | 300mm x 40mm x 29mm |
| Час заряду | 3г |
| Матеріал лінзи | Полікарбонат |
| Спосіб заряду | USB-C (5B, 1A) |