| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Мощность | 52 Вт |
| Световой поток | 3120 лм |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Дополнительные характеристики | |
| Коэффициент мощности | 0.9 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ресурс роботи | 35000г |
| Розміри | 500mm х 500mm х 95mm |
| Вес | 2.8кг |
| Кількість у коробі | 3 |
| Максимальная сила тока | 400mA |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Енергоефективність | 60 |
| Колірна температура світла | 2700K /4000K /6000K |
| Рабочая температура | -10°C ~ + 40°С |
| Класс энергопотребления | B |
| Материалы | Залізо + акрил |
| Тип монтажа | Накладний |
| Якість світла | Ra > 80 |
| Частота | 50/60 Hz |
| Категория | Світильники Downlight |