| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Мощность | 80 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 36 міс |
| Ресурс роботи | 35000г |
| Розміри | 145mm х 145mm х 16,5mm |
| Световой поток | 4000 лм |
| Коэффициент мощности | 0.9 |
| Вес | 3.1кг |
| Кількість у коробі | 1 |
| Максимальная сила тока | 850mA |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Енергоефективність | 50 |
| Колірна температура світла | 2700K /4000K /6000K |
| Рабочая температура | -10°C ~ + 40°С |
| Класс энергопотребления | B |
| Материалы | Алюмінієвий сплав + силікон |
| Тип монтажа | Накладний, підвісний |
| Якість світла | Ra > 80 |
| Частота | 50/60 Hz |
| Категория | Світильники Downlight |