1 671,18 ₴
Показать оптовые цены| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Videx |
| Коэффициент мощности | 0.98 |
| Гарантийный срок | 60 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Мощность | 400 Вт |
| Ресурс роботи | 50000г |
| Розміри | 239mm x 63mm x 30mm |
| Вес | 430г |
| Кількість у коробі | 40 |
| Максимальная сила тока | 1.86A |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Рабочая температура | -20°C ~ + 60°С |
| Материалы | Алюмінієвий сплав + пластик |
| Частота | 50/60 Hz |
| Категория | Електротовари та аксесуари |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 30000 |
| Ефективність | 95% |