Трековий світильник VIDEX TR05 15W 4100K - це освітлювальний пристрій, що відрізняється своєю універсальністю, практичністю та сучасністю. Ідеальне рішення для акцентованого освітлення і незамінний атрибут стильного інтер'єру і торгових площ. Завдяки трековим світильникам можна вигідно підкреслити певні зони чи деталі будь-якої композиції. Завдяки тому, що корпус обертається на 180°, він чудово підходить для оформленні різних виставок, торгових приміщень, зон в квартирах чи офісах. Кріпиться на монтажну рейку для підключення трекових світильників, по якій він може переміщатися в різні боки. Габарити світильника становлять усього 268x75x33мм.
Простота і надійність конструкції світильника, а також його основні технічні особливості, дозволяють змінювати кут напрямку світлового потоку. Світильник має світловіддачу - 93Lm/W. Сумарна сила світлового потоку складає 1400Лм. Джерелом світла служать світлодіоди, які забезпечують якісне, рівномірне освітлення. Під час роботи світильника відсутнє мерехтіння, інфрачервоне або ультрафіолетове випромінювання.
Особливістю трекових світильників VIDEX є високий показник індексу передачі кольору Ra>90. Максимально чітке відображення природних кольорів предметів, які висвітлюються даними світильниками. Колірна температура - 4100К (біле світло). Кут розсіювання світла - 120°.
Стійкий до великої кількості включень і виключень (20 000). Ресурс роботи - 30 000 годин. Служитиме довго, що підтверджується гарантією - 2 роки. При виготовленні використовуються тільки безпечні матеріали.
При підключенні безпосередньо до мережі забезпечить стабільну роботу навіть при нестабільній напрузі. Робочий діапазон напруги AC 170-265В.
| Основные | |
|---|---|
| Цвет | Черный |
| Производитель | Videx |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Световой поток | 1400 лм |
| Пользовательские характеристики | |
| Ресурс роботи | 30000г |
| Розміри | 268mm x 75mm x 33mm |
| Коэффициент мощности | 0.5 |
| Вес | 300г |
| Кількість у коробі | 20шт |
| Максимальная сила тока | 136mA |
| Клас захисту, IP | 20 |
| Енергоефективність | 93 |
| Колірна температура світла | 4100К (біле світло) |
| Рабочая температура | -25°C ~ + 45°С |
| Класс энергопотребления | А+ |
| Материалы | Алюмінієвий сплав + полікарбонат |
| Якість світла | Ra > 90 |
| Частота | 50/60 Hz |
| Категория | Трекові світильники |
| Регулювання освітленості (димер) | Не підтримує |
| Час запуску | Миттєвий старт (<1 сек) |
| Коеф. збереження світловіддачі в кінці номінал. терміну служби | ≥96% |
| Кількість циклів Ввім/Вимк | 20000 |
| Мощность | 15 Вт |