Компанія LED Group - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції під торговою маркою GTV Poland.
Вся продукція має європейські сертифікати якості та виготовлена з дотриманням вимог Європейського союзу.
Так само вся продукція GTV Poland має сертифікати УкрСЕПРО.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTV |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Клас захисту IK | IK05 |
| Материал | ABS, скло |
| Напруга живленя | 220-240V |
| Мощность | max 40W Вт |
| Размер | 185х93мм |
| Степень защиты | IP44 |
| Цоколь | E27 |