Компанія LED Group - офіційний дистриб'ютор світлодіодної продукції під торговою маркою GTV Poland.
Вся продукція має європейські сертифікати якості та виготовлена з дотриманням вимог Європейського союзу.
Так само вся продукція GTV Poland має сертифікати УкрСЕПРО.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GTV |
| Гарантийный срок | 36 мес |
| Пользовательские характеристики | |
| Заявлений термін служби | 40000 г |
| Цвет | Черный |
| Колір світла | Нейтральний |
| Угол рассеивания | 120° град. |
| Материал | Алюминий |
| Напруга живленя | 220-240V |
| Мощность | 10W Вт |
| Размер | 115х115х130мм |
| Световой поток | 1000Lm лм |
| Степень защиты | IP54 |
| Температура світла | 4000K |
| Температурний режим роботи | від -20 до +30 C |